info@bezlimitu.sk

Mentoring a Roleplay

Odhaľte svoj potenciál vďaka našim službám mentoringu a Role play game (rolovej hry). Mentoring a roleplayering vám poskytne individuálne poradenstvo a podporu, aby ste rozvinuli zručnosti a sebadôveru, ktoré potrebujete na dosiahnutie úspechu. Či už chcete zlepšiť svoje komunikačné zručnosti, vodcovské schopnosti alebo si jednoducho chcete vybudovať sebadôveru, máme nástroje a odborné znalosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Naše služby v oblasti rolových hier ponúkajú aj jedinečný a pohlcujúci spôsob nácviku reálnych scenárov v bezpečnom a kontrolovanom prostredí. Pomôžeme vám naplno rozvinúť váš potenciál a dosiahnuť úspech.

"Ak chceš niečo dosiahnuť, nestačí dúfať, že sa to stane, musíš to urobiť"

Chcete si to vyskúšať?

Role Play:

Na vyber mate zo širokého výberu scenérii ktoré sme navrhli na rozvoj vašej osobnosti alebo nám môžete predstaviť vašu situáciu a my vám pripravíme unikátnu role play šitú na mieru.

Príklad scén: Pracovný pohovor, Pracovný rozhovor, Kariérny rozhovor, Klientsky rozhovor, Telefonovanie, Pracovný konflikt, Spätná väzba, Komunikovanie koncoročných hodnotení a pod.

Mentoring:

Radi s vami prediskutujeme akúkoľvek situáciu ktorou si prechádzate, vďaka nasej bohatej histórií s vedením a vzdelávaním v korporátnej a podnikateľskej sfére vám určite budeme vedieť bohato poradiť, dať vám spätnú väzbu alebo navrhnúť plán s krokmi pre dosiahnutie vášho cieľa.

Pripravený napredovať?

Vhodné témy na Mentoring

Vhodné situácie na Roleplay

Previous slide
Next slide

ZakladaTeľ

Dobrý deň, volám sa Martin Černák a rád by som vás privítal na svojej webovej stránke. Pomáhať ľuďom bolo vždy mojou vášňou, a preto som sa počas svojej kariéry zameral na riadenie a rozvoj ľudí. Ako manažér v rôznych korporáciách som mal možnosť stretnúť sa a pracovať so stovkami ľudí z rôznych oddelení a obchodných procesov. Vo väčšine spoločností však byť manažérom znamená, že vaša pozornosť je rozdelená medzi prevádzku a rozvoj ľudí. To často vedie k nerovnomernej rovnováhe, pričom na druhý z uvedených cieľov je vyčlenených málo času alebo zdrojov.

Vedený túžbou sústrediť sa na veci, ktoré považujem za dôležité, a mať viac slobody robiť veci po svojom, som sa rozhodol založiť si vlastnú spoločnosť. Začiatok podnikania bol náročnou, ale zároveň obohacujúcou skúsenosťou a na tejto ceste som sa naučil mnoho vecí. Postupom času som vybudoval tri spoločnosti, každú s iným zameraním – od služieb až po gastronómiu.

Napriek úspechom som cítil, že by som mohol ešte viac pomôcť iným. To ma viedlo k tomu, že som sa stal finančným poradcom, pretože som sa chcel podeliť o svoje zručnosti a vedomosti, aby som ľuďom pomohol na hlbšej a hmatateľnejšej úrovni. Ďalej som rozšíril svoje zručnosti o životný a koučingový prístup, ktorý mi pomohol lepšie porozumieť ľuďom, nadviazať s nimi kontakt a odhaliť v nich skrytý potenciál.

Viem, že uskutočniť zmeny v živote môže byť náročné, ale som tu, aby som vám pomohol. Ako kouč sa snažím pomáhať druhým dosahovať ich ciele a naplno využívať ich potenciál. Ak hľadáte vedenie a podporu pri prekonávaní akýchkoľvek prekážok a dosahovaní úspechu, pozývam vás, aby ste ma oslovili. Spoločne môžeme pracovať na vytvorení lepšej budúcnosti pre vás.