info@bezlimitu.sk

Life & Business koučing

Životný a obchodný koučing je individuálny proces, ktorý pomáha jednotlivcom dosiahnuť ich osobné a profesionálne ciele prostredníctvom sebapoznania, rozvoja stratégie a zodpovednosti.

"Ak chceš niečo dosiahnuť, nestačí dúfať, že sa to stane, musíš to urobiť"

Ako to prebieha?

Ako? Coaching je možný osobne v našich priestoroch alebo online, ponúkame ho v slovenskom a anglickom jazyku.

Priebeh je jednoduchý. Po vzájomnom predstavení sa začneme hľadať tému „Kontrakt“.

Kontrakt:  je vec, situácia, pocit, presvedčenie alebo myšlienka ktorú by ste si radi premysleli.
Následne vám coach skrze rôzne techniky a otázky pomôže preskúmať danú tému.

Výsledkom: je akčný plán v podobe SMART cieľov a záznam zo sedenia ktorý odbrzdite v digitálnej podobe.

Vzťahy

Neviete či v nejakom vzťahu pretrvať alebo naopak ako ho posunúť na ďalšiu úroveň? Konflikty súkromné? Pracovné?

Práca / Kariéra

Zostať v práci? Nezostať? Je čas zmeniť? Kedy zmeniť? Lepši plat? Plánovanie cieľov.

Podnikanie

Začať / Nezačať? Som prípravný? Zmeniť nezmeniť? Predať, nepredať alebo kúpiť?

Rozhodnutia

Urobiť to? Neurobiť to? Ísť / neísť? Vyskúšať / Nevyskúšať?

Presvedčenie

Som nešťasntný ale môže za to hento, tamto a henten. Ak spravim toto tak sa stane toto a tamto.

Rôzné iné témy

Vaša téma sa môže zdať ako nevhodná, no neváhajte nás kontaktovať, nikdy neviete čo o sebe alebo svojej situácií naozaj zistíte.

Pripravený napredovať?

Vhodné témy na Mentoring

Vhodné situácie na Roleplay

Previous slide
Next slide

ZakladaTeľ

Dobrý deň, volám sa Martin Černák a rád by som vás privítal na svojej webovej stránke. Pomáhať ľuďom bolo vždy mojou vášňou, a preto som sa počas svojej kariéry zameral na riadenie a rozvoj ľudí. Ako manažér v rôznych korporáciách som mal možnosť stretnúť sa a pracovať so stovkami ľudí z rôznych oddelení a obchodných procesov. Vo väčšine spoločností však byť manažérom znamená, že vaša pozornosť je rozdelená medzi prevádzku a rozvoj ľudí. To často vedie k nerovnomernej rovnováhe, pričom na druhý z uvedených cieľov je vyčlenených málo času alebo zdrojov.

Vedený túžbou sústrediť sa na veci, ktoré považujem za dôležité, a mať viac slobody robiť veci po svojom, som sa rozhodol založiť si vlastnú spoločnosť. Začiatok podnikania bol náročnou, ale zároveň obohacujúcou skúsenosťou a na tejto ceste som sa naučil mnoho vecí. Postupom času som vybudoval tri spoločnosti, každú s iným zameraním – od služieb až po gastronómiu.

Napriek úspechom som cítil, že by som mohol ešte viac pomôcť iným. To ma viedlo k tomu, že som sa stal finančným poradcom, pretože som sa chcel podeliť o svoje zručnosti a vedomosti, aby som ľuďom pomohol na hlbšej a hmatateľnejšej úrovni. Ďalej som rozšíril svoje zručnosti o životný a koučingový prístup, ktorý mi pomohol lepšie porozumieť ľuďom, nadviazať s nimi kontakt a odhaliť v nich skrytý potenciál.

Viem, že uskutočniť zmeny v živote môže byť náročné, ale som tu, aby som vám pomohol. Ako kouč sa snažím pomáhať druhým dosahovať ich ciele a naplno využívať ich potenciál. Ak hľadáte vedenie a podporu pri prekonávaní akýchkoľvek prekážok a dosahovaní úspechu, pozývam vás, aby ste ma oslovili. Spoločne môžeme pracovať na vytvorení lepšej budúcnosti pre vás.