info@bezlimitu.sk

Audit poistných zmlúv

Napriek dôležitosti životného poistenia má mnoho ľudí tendenciu považovať ho za bezvýznamnú investíciu kvôli skúsenostiam s poisťovňami, ktoré ich mohli oklamať alebo zavádzať. V našej spoločnosti sa snažíme obnoviť dôveru a dôveryhodnosť v poisťovníctve dôkladným preskúmaním vašej poistnej zmluvy. Náš tím odborníkov vám poskytne podrobnú správu a zrozumiteľné vysvetlenie poistných krytí na príkladoch zo života. S našimi odporúčaniami v ruke je ďalší krok úplne na vás. Prevezmite kontrolu nad svojou finančnou budúcnosťou a robte informované rozhodnutia o svojom životnom poistení.

"Chráňte svojich blízkych a zabezpečte si budúcnosť spoľahlivým a komplexným poistením."

Ako to prebieha?

Poviete nám vaše potreby:

Na základe zistených informácii budeme vedieť porovnať či zmluva ktorú ste uzavreli napĺňa vaše potreby a očakávania. Tiež nám to pomôže s konkretizovaním prípadných odporúčaní pre vaše zváženie.

V tomto kroku skontrolujeme zmluvu, jej náležitosti, nastavenie a ekonomickosť. Porovnáme ju s vašimi očakávaniami a otestujeme jej schopnosť vás chrániť v prípade poistnej udalosti.

Preveríme všetky výluky alebo obmedzenia v poistnej zmluve, aby sme pochopili, čo nie je kryté a či je potrebné dodatočné krytie.

Komunikujeme vám výsledok auditu a naše odporúčania. Výsledky môžete prediskutovať so svojou poisťovňou prípadne sprostredkovateľom. Ak budete mať záujem s procesom upraví vám radi pomôžeme aj my.

*Náš audit poistnej zmluvy je navrhnutý tak, aby zabezpečil, že vaša zmluva je prispôsobená vašim jedinečným potrebám a ponúka komplexné krytie. Naším cieľom nie je zdiskreditovať iné poistné zmluvy, ale poskytnúť vám podrobnú správu o účinnosti vašej súčasnej poistnej zmluvy.

Pripravený napredovať?

Náš audit poistnej zmluvy je navrhnutý tak, aby zabezpečil, že vaša zmluva je prispôsobená vašim jedinečným potrebám a ponúka komplexné krytie. Naším cieľom nie je zdiskreditovať iné poistné zmluvy, ale poskytnúť vám podrobnú správu o účinnosti vašej súčasnej poistnej zmluvy. Našu správu môžete využiť na konštruktívny rozhovor s tvorcom vašej poistnej zmluvy a na vykonanie potrebných úprav. Ak nie ste spokojní s odpoveďami, ktoré ste dostali, alebo už nemáte dôveru vo svojho sprostretkovateľa, náš tím je tu, aby vám pomohol. Sme odhodlaní obnoviť vašu dôveru v spravodlivé a transparentné poisťovacie postupy. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť ochrániť váš majetok a váš pokoj.

Možno vaša poistka

CENA
VASE POTREBY
UŤITOČNĚ KRYTIA
SPOLUÚČASŤ

Odporúčaná optimalizácia

CENA
VASE POTREBY
UŤITOČNĚ KRYTIA
SPOLUÚČASŤ

Vhodné témy na Mentoring

Vhodné situácie na Roleplay

Previous slide
Next slide

ZakladaTeľ

Dobrý deň, volám sa Martin Černák a rád by som vás privítal na svojej webovej stránke. Pomáhať ľuďom bolo vždy mojou vášňou, a preto som sa počas svojej kariéry zameral na riadenie a rozvoj ľudí. Ako manažér v rôznych korporáciách som mal možnosť stretnúť sa a pracovať so stovkami ľudí z rôznych oddelení a obchodných procesov. Vo väčšine spoločností však byť manažérom znamená, že vaša pozornosť je rozdelená medzi prevádzku a rozvoj ľudí. To často vedie k nerovnomernej rovnováhe, pričom na druhý z uvedených cieľov je vyčlenených málo času alebo zdrojov.

Vedený túžbou sústrediť sa na veci, ktoré považujem za dôležité, a mať viac slobody robiť veci po svojom, som sa rozhodol založiť si vlastnú spoločnosť. Začiatok podnikania bol náročnou, ale zároveň obohacujúcou skúsenosťou a na tejto ceste som sa naučil mnoho vecí. Postupom času som vybudoval tri spoločnosti, každú s iným zameraním – od služieb až po gastronómiu.

Napriek úspechom som cítil, že by som mohol ešte viac pomôcť iným. To ma viedlo k tomu, že som sa stal finančným poradcom, pretože som sa chcel podeliť o svoje zručnosti a vedomosti, aby som ľuďom pomohol na hlbšej a hmatateľnejšej úrovni. Ďalej som rozšíril svoje zručnosti o životný a koučingový prístup, ktorý mi pomohol lepšie porozumieť ľuďom, nadviazať s nimi kontakt a odhaliť v nich skrytý potenciál.

Viem, že uskutočniť zmeny v živote môže byť náročné, ale som tu, aby som vám pomohol. Ako kouč sa snažím pomáhať druhým dosahovať ich ciele a naplno využívať ich potenciál. Ak hľadáte vedenie a podporu pri prekonávaní akýchkoľvek prekážok a dosahovaní úspechu, pozývam vás, aby ste ma oslovili. Spoločne môžeme pracovať na vytvorení lepšej budúcnosti pre vás.